Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Binəqədi · Bileceri qesebesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-159178 11

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

Avtovağzal metrosu ilə 2 dəq məsafədə temirli 3 otali menzil satilir. İpotekaya Yararli Otaqlar geniş və işıqlıdır. Mənzil yelcəkəndir. Qaz su ve isig daimidir .Yatırım etmək istəyənlərə ideal varyantdı. Həmin binada kirayə qiymətlər 500-600 m təşkil edir Ofis haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,243 AZN/m²

Ortadan 5.2% sərfəli

Rayon ort: 2,365 AZN/m²

Binəqədi

2 365 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
157 000 AZN
Təmirli Kupçalı
e

elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi