Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Nizami · Özbəkistan küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-153133 14
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

Nizami rayonu, Qara Qarayev metrosuna 10 dəqiqəlik məsafədə, Özbəkistan küçəsində yerləşən Axundov layihəli, keyfiyyətli tikilmiş 5 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində mənzil satışa təqdim olunur. . Mənzil mqanuni 3 otaqdqn ibarət olub, ümumi sahəsi 70 kv.m təşkil edir. Mənzil zövqlə və keyfiyyətli materiallarla təmir olunub, səliqəli saxlanılıb və əlavə xərc tələb etmir. Bütün otaqlar işıqlı və komfortlu mühit yaradır. Mənzil əşyalarla birlikdə satılır ki, bu da yeni sahib üçün əlavə rahatlıq və vaxta qənaət deməkdir – alıb dərhal yaşamaq mümkündür. . Binanın yerləşdiyi ərazi xüsusi üstünlüklərə malikdir. Yaxınlıqda 32 və 12 nömrəli məktəblərin olması ailəli şəxslər üçün böyük üstünlükdür. Binanın həyəti tam abadlaşdırılıb. . Ümumilikdə, bu mənzil həm yerləşmə, həm planlaşdırma, həm də yaşayış şəraiti baxımından çox ideal variantdır. Rahat, sakit və prestijli mühitdə yaşamaq istəyənlər üçün əla fürsətdir. . Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,829 AZN/m²

Ortadan 7.9% sərfəli

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
198 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günel Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi