Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Binəqədi · Biləcəri q · Ev10.Az

Satış EML-110776 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!! KUPÇALI HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL. Yerləşir biləcəridə tam mərkəzdə avtovağzal metrosuna piyada 3 dəqə məsafədə. Mənzil 2 otağdan 3 otağ düzəlib isdər investisiya isdər yaşamağa yaxşı varinatdı. kirayə dəyəri 650azn. Ətraflı əlaqə saxlayın . Endirim olacağ. Ofisin xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,814 AZN/m²

Ortadan 23% sərfəli

Rayon ort: 2,357 AZN/m²

Binəqədi

2 357 AZN/m²

Son 6 ay: -3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
127 000 AZN
Təmirli Kupçalı
S

Sabir bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi