Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 66 m²

Bakı, Binəqədi · Baki seh.Bineqedi ray.Prins sadliq sarayinin yani · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194387 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

66.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 5

Təsvir

Azadliq pr 158de 3 otaqli xursovka layihesi 5in 1ci mertebesinde orta temirli ev satilir.qaz su isiq daimidir.Merkezi istilik sistemi,ev telefonu var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,652 AZN/m²

Ortadan 12.6% baha

Rayon ort: 2,354 AZN/m²

Binəqədi

2 354 AZN/m²

Son 6 ay: -3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.80%

Aktiv: 4318 Yeni: 826 Tələb: Aşağı
175 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nureddin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi