Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 64 m²

Bakı, Nəsimi · Dilarə Əliyeva küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-116715 1
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

64.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 6

Təsvir

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT! Təcili Satılır 28 May metrosuna 1-2 dəqiqəlik məsafədə, Səməd Vurğun bağının yanında yerləşən təmirli (Qismən Əşyalı) mənzil. Ekspermental Proyekt . Kupçası var. Qaz,Su,işıq daimidir. 3 Otaqdan 2 Otağa ideal düzəlib ! Geniş həyəti, uşaqlar üçün oyun meydançasi, stadion , parkingi var. Əla infrastruktura malik binadır. Ətrafında məktəb,bağça,market,aptek və.s yerləşir. Şirkət haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,125 AZN/m²

Ortadan 12.4% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
200 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nərgiz xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi