Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 63 m²

Bakı, Nizami · Qara Qarayev prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263802 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

63.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Telefon

Var

Təsvir

Qara Qarayev Metrosunun Çıxışında, 32 və 12 №-li Məktəblərin Yanında 3 Otaqlı Mənzil Satılır Nizami rayonu, Qara Qarayev prospektində, Qara Qarayev metrosunun tam çıxışında əlverişli layihəyə malik mənzil təcili satışa təklif olunur. Mənzil Xruşşov layihəli daş binada yerləşir, təmirə ehtiyacı var və bu da alıcıya mənzili öz istəyinə uyğun dizayn etmək imkanı verir. Orta mərtəbədə yerləşməsi binanın ən böyük üstünlüklərindən biridir. Mənzilin parametrləri: Əmlak növü: Mənzil (Köhnə tikili - Xruşşov layihəsi) Otaq sayı: 3 otaq Ümumi sahə: 63 kv.m Mərtəbə: 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi Vəziyyəti: Təmirə ehtiyacı var ? Lokasiya və İnfrastruktur: İnfrastruktur cəhətdən şəhərin ən zəngin və inkişaf etmiş nöqtələrindən birində yerləşir. Binanın düz yanında 32 nömrəli və 12 nömrəli tam orta məktəblər, uşaq bağçaları, böyük istirahət parkı, supermarketlər, apteklər və digər bütün zəruri iaşə obyektləri mövcuddur. Metroya cəmi bir neçə addımlıq məsafədə olması nəqliyyat və gündəlik hərəkət baxımından tam rahatlıq təmin edir. ? Qiymət: 185 000 AZN ? Ətraflı məlumat almaq və mənzilə yerində baxış keçirmək üçün dərhal əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,937 AZN/m²

Ortadan 4.7% sərfəli

Rayon ort: 3,080 AZN/m²

Nizami

3 080 AZN/m²

Son 6 ay: +4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 10975 Yeni: 3575 Tələb: Aşağı
185 000 AZN
Kupçalı Əşyalı
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi