Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 105 m²

Bakı, İnşaatçılar · Emlak.Az

Satış EML-071593 1
5 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

Təcili satılır !!!

- Koala parka yaxın, Dostluq kinoteatrının yanında !!!

- Stalinka, daş bina, təmirli və tam əşyalı !!!

- Kupça var. Digər sənədləri qaydasında!!!

- 5/2

- 105 kvm (əlavə artırma da var)

- 3 qanuni otaq (sanuzellər ayrı və balkon var)

- Binanın geniş həyəti var. Çox yaşıllıq və kölgəlik var. Mənzilin hər iki tərəfi hündür ağaclarla əhatə olunub, şəhərin mərkəzində sakitlik və rahatlıq, 70 sm qalın divarlar – səs izolyasiyası, yayda sərin, qışda isti. Geniş qonaq otağı, əvvəlki eyvanla birləşdirilmiş 2 ayrı otaq , eyni forma və sahəyə malik Mətbəx 2 sanitar qovşağı, Balaca eyvan, Geniş dəhlizlər, 3,2 m hündür tavanlar

Blokda əlavə saxlama şkafı mövcuddur. Qaz, su, işıq, internet, kombi istilik sistemi, 2 kondisioner mövcuddur. 2005-ci ildə keyfiyyətli materiallarla təmir olunub, dərhal yaşayış üçün hazırdır.

Bütün mebel və texnika ilə birlikdə satılır.

Şirkət xidməti 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,362 AZN/m²

Ortadan 18.3% sərfəli

Rayon ort: 2,891 AZN/m²

İnşaatçılar

2 891 AZN/m²

Son 6 ay: +11.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.70%

Aktiv: 4564 Yeni: 1160 Tələb: Aşağı
248 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Z

Zamiq bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi