Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı həyət evi 85 m²

Abşeron, Saray · Saray qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-131583 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Torpaq sahəsi

1.60 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Moder Həyət evi Super təmirli Paket kupça Sumqayıt marşutu 50 metr keçir. İstipoluda var

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

788 AZN/m²

Ortadan 54.5% sərfəli

Rayon ort: 1,732 AZN/m²

Saray

1 732 AZN/m²

Son 6 ay: -20.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.40%

Aktiv: 1311 Yeni: 284 Tələb: Aşağı
67 000 AZN
Kupçalı
C

Cahangir

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi