Satılır 2 otaqlı yeni tikili 96 m²

Bakı, Sabunçu · Bakixanov.qes · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263727 1
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

96.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 12

Təsvir

Razin talkucqanin yani Baki ticaret evin binasinda yerleşir 96 kv 2 otaq temirli menzil satilir. Menzilde yaşayiş yoxdur buyurun elaqe saxliyib menzile baxa bilersiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,292 AZN/m²

Ortadan 2.6% baha

Rayon ort: 2,233 AZN/m²

Sabunçu

2 233 AZN/m²

Son 6 ay: -4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +8.80%

Aktiv: 4090 Yeni: 1308 Tələb: Aşağı
220 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Asim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi