Satılır 2 otaqlı yeni tikili 95.5 m²

Bakı, Xətai · Xətai ray,Nəcəfqulu Refiyev kuç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-064875 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

95.50m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 21

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Deyerli Müşterilərimiz Xetai Metrosu ,Böyük Bravo Marketin Tam Arxa kuçesinde 21 mertebeli binanin 7 -ci mertebesinde umumi sahesi 95.5kv Qanuni 2 otaqli Yaxşi Temirli menzil Satişa Teklif olunur Binanin 2 mertebe Parking var ,Binada tam yaşayiş var ,Qaz var ,Sened Muqavilədir Yaxin Aylarda Kupça verilecək Ətrafli melumat uçun Zeng edin Xidmet haqqi 1% teşkil edir Menzilə baxdiqdan sonra Real müşteriyə Endirim olacaq!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,827 AZN/m²

Ortadan 5.6% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.10%

Aktiv: 18132 Yeni: 5436 Tələb: Aşağı
270 000 AZN
Kupçalı
Ü

Ümüd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi