Satılır 2 otaqlı yeni tikili 95 m²

Bakı, Qaraçuxur · Qaraçuxur qəs. · Tap.Az

Satış EML-245186 3
18 dəq piyada Neftçilər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

95.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Suraxanı rayonu, Qaraçuxur qəsəbəsinin ən əlverişli yeri, 43 Saylı şəhər poliklinikası, Neftçilər parkının yaxınlığı, Əhməd Mehbalıyev küçəsində, Neo City | Premium Sinif Yaşayış Kompleksinin 10 mərtəbəli binasının 4-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 95 kv.m olan, təmirli qanuni 2 otaqlı mənzil satılır. Qaz, su, işıq daimidir. Binada yaşayış var. Alıb rahatlıqla yerləşə bilərsiniz. Satışda və icarədə təmirli, təmirsiz əmlaklarımız mövcuddur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,979 AZN/m²

Ortadan 39.3% sərfəli

Rayon ort: 3,259 AZN/m²

Qaraçuxur

3 259 AZN/m²

Son 6 ay: -24.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -15.30%

Aktiv: 2240 Yeni: 364 Tələb: Aşağı
188 000 AZN
S

Seymur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi