Satılır 2 otaqlı yeni tikili 91 m²

Xırdalan, Xırdalan · Xırdalan ş. · Tap.Az

Satış EML-261702 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

91.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Xırdalan ş, H.Əliyev pr, H.Əliyev parkı ilə üzbə-üz yerləşən 15 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində sahəsi 91 m² olan 2 otaqlı super təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə təmir olunub. Mənzil isti-pol ilə təchiz olunub. Mənzildə yataq dəsti, divan, paltaryuyan, mətbəx mebeli, kombi qalacaq. Lift fasiləsiz işləyir.Mənzildə hal hazırda 500 azn-a kirayəçi də qalır. Həm şəxsi yaşayış həm də investisiya üçün əla seçimdir. Sənədi müqavilədir. Yaxınlıqa dayanacaq, park, məktəb, baxça, marketlər, restoranlar və s. bütün iaşə obyektləri var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,560 AZN/m²

Ortadan 0.3% sərfəli

Rayon ort: 1,565 AZN/m²

Xırdalan

1 565 AZN/m²

Son 6 ay: -0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 2338 Yeni: 1163 Tələb: Aşağı
142 000 AZN
S

Sahib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi