Satılır 2 otaqlı yeni tikili 90 m²

Xırdalan, Xırdalan · Xırdalan ş. · Tap.Az

Satış EML-239825 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Mənzil Xırdalan şəhərində Qafqaz universitetinə yaxın ərazidə yerləşir. Qaz, su ,işıq lift daimidir.( İşıqlar sonsə belə) Sənəd çıxarış-tex pasport Şəxsi təmirdir. Hazırda yaşayış var. 12 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində yerləşir. Bəzi əşyalar qalacaq. Real alıcıya yerində endirim olunacaq. Komissiya alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,800 AZN/m²

Ortadan 14.9% baha

Rayon ort: 1,566 AZN/m²

Xırdalan

1 566 AZN/m²

Son 6 ay: -0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.70%

Aktiv: 2119 Yeni: 944 Tələb: Aşağı
162 000 AZN
V

Vuqar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi