Satılır 2 otaqlı yeni tikili 86.6 m²

Bakı, Xətai · Xətai ray,Süleyman Vəzirov kuç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-167223 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

86.60m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Dəyərli Müşterilərimiz İPOTEKAYA YARARLI !!!!!!! ? Xətai metrosunun yaxinlqinda yeni tikili binada tam təmirli mənzil satılır. ? 16/15 Mərtəbə ? Ümumi sahə: 86.6 m² ?️ 2 otaqlı ?️ Təmiri: yaxsi ? Sənəd: Çıxarış ? Qaz, su, işıq daimidir ? Qiymət: 285000 AZN ? Rahat infrastruktur, sakit və elit ətraf mühit. ? Xidmət haqqı: Müştəridən 1% ? Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,291 AZN/m²

Ortadan 9.9% baha

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.10%

Aktiv: 18132 Yeni: 5436 Tələb: Aşağı
285 000 AZN
Kupçalı
Ü

Ümüd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi