Satılır 2 otaqlı yeni tikili 86 m²

Bakı, İnşaatçılar · Emlak.Az

Satış EML-063761 2
9 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 16

Təsvir

28-May metrosu Azadliq Praspekti Mireli Qashgay kucesi Yeni tikili, 16 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi umumi 86 m² sahesi yeni temir yeni eshya Otaq sayı: 2-otaqli Sənəd: Cixarish ( KUPCA ) Ipatekaya tam yararli 310000 AZN Satilir Xidmət haqqı: Müştəridən 1% teshkil edir Üstünlüklər: Sheherin merkezi Metronun universitetler orta mekteb ve ticaret merkezlerinin yani

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,605 AZN/m²

Ortadan 25.4% baha

Rayon ort: 2,874 AZN/m²

İnşaatçılar

2 874 AZN/m²

Son 6 ay: +10.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
310 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Z

ZAMIN IBADOV

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi