Satılır 2 otaqlı yeni tikili 85 m²

Bakı, Nərimanov · Ağa Neymətula küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-116063 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

17 / 15

Təsvir

? PREMIUM BİNADA DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ MƏNZİL – TƏCİLİ SATILIR! ? N.Nərimanov metrosuna cəmi 4 dəqiqəlik piyada məsafədə, Heydər Əliyev prospektinə isə 1 dəqiqəlik yaxınlıqda, Saatlı binanın arxasında yerləşən premium yaşayış kompleksində mənzil satışa çıxarılıb. ? ARAZ 2011 MTK tərəfindən inşa edilmiş yeni tikili binada yerləşir. Bina keyfiyyəti və yerləşməsi ilə seçilir. ? Ümumi sahə: 85 m² ? Mərtəbə: 17 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsi ? Otaq: Qanuni 2 otaq (rahatlıqla 3 otağa düzəltmək mümkündür – 1-ci işıqla) ? Mənzil dəniz mənzərəlidir, geniş və işıqlı planlaşdırmaya malikdir. ? Mənzil yelçəkəndir – təbii havalandırma mövcuddur. ? Təmirsiz (podmayak) – mənzili öz zövqünüzə uyğun şəkildə istədiyiniz kimi təmir etmək imkanı. ? Binada artıq yaşayış var, bütün kommunikasiyalar mövcuddur: Qaz, su, işıq daimidir Sürətli liftlər Sakit və prestijli ərazi ? Ətrafda: Metroya yaxınlıq Marketlər, məktəb və digər infrastruktur Rahat nəqliyyat çıxışı ? Əla investisiya və yaşayış üçün ideal seçim! ? Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın ? Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,153 AZN/m²

Ortadan 19.1% sərfəli

Rayon ort: 3,895 AZN/m²

Nərimanov

3 895 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
268 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Y

Yusif Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi