Satılır 2 otaqlı yeni tikili 84 m²

Bakı, Yasamal · Hesen bey Zerdabi kuchesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-123406 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

84.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 21

Təsvir

Elmler Akademiyasinda,sheherin en gozel binalardan biri olan Shokolad Tower yashayish binasinin 6-ci mertebesinde 84 kv saheli 2 otaq studio temirli menzil satilir.Etrafli melumat uchun elaqe saxlaya bilersiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,226 AZN/m²

Ortadan 43.9% baha

Rayon ort: 2,936 AZN/m²

Yasamal

2 936 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
355 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
R

Rovshen

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi