Satılır 2 otaqlı yeni tikili 82 m²

Bakı, Xətai · Gəncə pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-209913 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

82.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 20

Təsvir

PREMİUM TƏKLİF!!! . KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA TAM YARARLI!!! . Gəncə prospektində yerləşən Xətai Park yaşayış kompleksində premium mənzil satılır. Qanuni 2 otaqdan ibarət olan mənzil tam təmirlidir. Mənzil geniş və işıqlı otaqları, ideal planlaşdırılması ilə komfortlu yaşayış təqdim edir. Təmir işləri yüksək zövqlə həyata keçirilib və təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Mənzildən açılan panoramik şəhər mənzərəsi xüsusi üstünlüklərdən biridir. Kompleksdə müasir liftlər, 24/7 mühafizə sistemi, uşaq meydançası, parkinq və geniş yaşıl park zonası mövcuddur. Ərazi metro və əsas nəqliyyat xətlərinə yaxın yerləşdiyi üçün nəqliyyat baxımından olduqca əlverişlidir. Ətrafında gündəlik tələbat üçün bütün vacib iaşə və xidmət obyektləri fəaliyyət göstərir. . Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,780 AZN/m²

Ortadan 7.1% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
228 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mövlan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi