Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80 m²

Bakı, Yasamal · Zahid Xəlilov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-180879 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

renessans palace vi̇p blok 3 sürətli̇ li̇ft yeralti qaraj kupça mövcuddur skvaznoy plan ofis haqqı-1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,738 AZN/m²

Ortadan 27.4% baha

Rayon ort: 2,933 AZN/m²

Yasamal

2 933 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
175 882 USD
299 000 AZN
Kupçalı
J

Jalə Zadə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi