window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
77.00m²
Otaq sayı
2
Təsvir
Xırdalanda 77 kv 2 otaq əşyalı mənzil satılır.8/4cü mərtəbəsi.qazlı liftli bina.Afff park.10000 azn.
Xəritə
Bazar analitikası
1,299 AZN/m²
Ortadan 18.4% sərfəli
Rayon ort: 1,592 AZN/m²
1 592 AZN/m²
Son 6 ay: +1.6%
Rayon orta qiymət
Stabil
Son 3 ay: +0.50%
Aktiv: 1039
Yeni: 0
Tələb: Aşağı
58 824 USD
100 000 AZN