Satılır 2 otaqlı yeni tikili 76 m²

Bakı, Nizami · Azər Manafov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263720 4
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

76.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 17

Təsvir

Nizami rayonu, Q.Qarayev metrosunun yaxınlığında, Doğum evin yanında, yeni tikili binanın 17/13-cü mərətbəsində yerləşən, ümumi sahəsu 76 KV/M olan, ƏLA təmirli ƏŞYALI 2 otaqlı mənzil satılır. Binanın ətrafında market məktəb və sair iaşə obyektləri var. Sənəd - Müqavilə. Ofis xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,526 AZN/m²

Ortadan 14.5% baha

Rayon ort: 3,080 AZN/m²

Nizami

3 080 AZN/m²

Son 6 ay: +4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 10975 Yeni: 3575 Tələb: Aşağı
268 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mənzər xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi