Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²

Bakı, Xətai · Sadıqcan küçəsi, · YeniEmlak.AZ

Satış EML-183838 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

10 / 12

Təsvir

Xətai rayon Həzi Aslanov metrosu yaxınlığında,Gənclik parkı ilə üz üzə,Sadıqcan küçəsində yerləşən yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində,ümumi sahəsi 70 m kv olan qanuni 2 otağlı təmirli mənzil satılır. Binanın təhlükəsizlik sistemi, kamera nəzarəti, lifti mövcuddur. Kommunal xidməti sərfəli qiymətədir və işıq, su, qaz 7/24 daimi mövcuddur. Mənzilin təmiri orta təmirlidir və istilik sistemi kombidir. Sanitar qovşaq tam təmirlidir və mənzilin eyvan hissəsi geniş və ürəkaçandır. Binanın xarici divarları daşdan ibarətdir və mənzilin ümumi hündürlüyü 3 metr yarımdır, geniş mənzildir. Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.Real alıcı ilə danışıq yeri var.Ofis xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,171 AZN/m²

Ortadan 27.5% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
152 000 AZN
Təmirli Kupçalı
H

Hüseyn bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi