Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²
Bakı, Binəqədi · Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində · YeniEmlak.AZ
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
68.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
15 / 16
Sənəd tipi
Kupça
Təsvir
1088 MANAT AYLIQ!!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Ötürmə aktivdir. Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində 2 OTAQLI Studio mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 68 kv/m-dir. İşıq, Su, Qaz daimidir. Əşyalar qismən daxildir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir. 25 illik götürülüb. 23 il qalıb. Ötürmə aktivdir. Sənəd KUPÇALIDIR. İLKİN ÖDƏNİŞ: 75.000 AZN AYLIQ: 1088 AZN MÜDDƏT: 23 İL XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i Elit Estate Group Şirkəti olaraq sizə şəhər daxili və şəhərdən kənar mənzillərin və obyektlərin alışı, satışı, kirayəsi, bağ evi və villaların satış və kirayəsi, ipoteka kreditləri barədə məlumatın ötürülməsi xidmətlərini sizə təqdim edirik!
Xəritə
Bazar analitikası
1,103 AZN/m²
Ortadan 53.5% sərfəli
Rayon ort: 2,374 AZN/m²
2 374 AZN/m²
Son 6 ay: -2.8%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -3.50%