Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²

Bakı, Binəqədi · West Town yaşayış kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199867 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 16

Təsvir

HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 68 m² olan 2 otaq studio tipli mənzil satılır. Mənzil Fondun Satmaq öhdəliyi ilə kirayə (4%-li illik) mexanizminə aiddir. İlkin ödəniş 96500 AZN, 22 il 11 ay müddətinə aylıq 871 AZN ödəməklə əldə etmək mümkündür. Rəsmi gəliri olan şəxslər (ailə gəlirləri toplana bilər), həmçinin VÖEN ilə fəaliyyət göstərən sahibkarlar müraciət edə bilər. Qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. Kompleksdə Landau School, Rahat market, bağça, fitnes və iaşə obyektləri mövcuddur, 24/7 mühafizə və yeraltı parking var. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Şirkət komissiyası: 1500 AZN

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,419 AZN/m²

Ortadan 39.9% sərfəli

Rayon ort: 2,362 AZN/m²

Binəqədi

2 362 AZN/m²

Son 6 ay: -3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
52 162 EUR
96 500 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Azad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi