Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²

Bakı, Xətai · Ağ Şəhər Xəqani Rüstəmov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198282 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 20

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Xətai metrosuna yaxın , Ağ Şəhər ərazisində premium tam hazır mənzil satılır! Xətai Rayonu ərazisində, Ağ Şəhər yerləşən Baku City Residence yaşayış kompleksində premium mənzil satışa çıxarılıb. • Mənzil 1 otaqdan 2 otağa düzəldilib • Ümumi sahə: 68 m² • Studiya tipli • Sənəd: Müqavilə (Yaxın bir neçə ay ərzində çıxarışın verilməsi gözlənilir) • Mərtəbə: 13/20 • Mənzil əla təmirlidir • Bahalı mebel dəstləri və məişət avadanlıqları ilə birlikdə satılır • Yaşayış üçün bütün şərait mövcuddur Kompleks prestijli və rahat infrastruktura malikdir. Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Alıcının komissiya haqqı 1 % təşkil edəcək.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,279 AZN/m²

Ortadan 77.3% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
359 000 AZN
Kupçalı
N

Nadir

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi