Satılır 2 otaqlı yeni tikili 67.6 m²

Bakı, Suraxanı · Ipoteka.AZ

Satış EML-181634 14
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

67.60m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 12

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

ÇOX MÖHTƏŞƏM FÜRSƏT !!! ÇOX TƏCİLİ SATILIR!!!SƏNƏD MÜQAVİLƏDİR!!!Suraxanı rayonu, Suraxanı bazarının yaxınlığıYeni tikili, 12 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsiMənzil haqqında:• QANUNNİ 2 otaqlı• 67.6 kv.m• Padmayak (təmirsiz)Kommunal xidmətlər:• Qaz, su, işıq daimidirSənədlər:• Müqavilə• Kupça yaxın zamanda veriləcəkBina haqqında:• 7/24 mühafizə• 2 Lifti var• Həyətdə iaşə obyektləri mövcuddurQİYMƏT : 111.540 AZNOFİSİN XİDMƏT HAQQI : MƏNZİLİN NAĞD DƏYƏRİNİN 1%-i !!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,650 AZN/m²

Ortadan 13.5% sərfəli

Rayon ort: 1,909 AZN/m²

Suraxanı

1 909 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.90%

Aktiv: 3433 Yeni: 925 Tələb: Aşağı
111 540 AZN
Kupçalı
Ş

Şükür bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi