Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m²

Abşeron, Saray · Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-245199 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA... TƏK ŞƏXSİYYƏT VƏSİQƏSİLƏ... İŞ YERİ VƏ ARAYIŞ TƏLƏB OLUNMUR... Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, Saray petrolun yanı, JASMİN PARK YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ yeni tikili 9 mərtəbəli binanın 5-cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 65.40 kv.m olan 2 otaq studio mənzil satılır. İşıq, su, qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. İlkin ödəniş 15.000 manat, 15 il 1177 manat, 10 il 1447 manat, 5 il 2320 manat ödəməklə mənzilə sahib ola bilərsiz. Bu günə faizsiz qalıq borc 109.540 manatdır. Mənzil binanın daxili ipotekasındadır. Binanın 1 ədəd lift sistemi, kameralar vasitəsi ilə müşahidəsi, yeraltı parkinq xidməti mövcuddur. Yaşam üçün əhəmiyyətli obyektlər binanın yaxınlığındadır. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Şirkət komissiyası mənzilin ümumi dəyərinin 1 %-i təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

231 AZN/m²

Ortadan 86.8% sərfəli

Rayon ort: 1,753 AZN/m²

Saray

1 753 AZN/m²

Son 6 ay: -20%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.40%

Aktiv: 1872 Yeni: 617 Tələb: Aşağı
15 000 AZN
Kupçalı
S

Sənan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi