Satılır 2 otaqlı yeni tikili 63 m²

Bakı, Yasamal · Əsəd Əhmədov · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192589 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

63.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 16

Təsvir

ƏLA MƏNZİL SATIŞA ÇIXDI! FÜRSƏTİ QAŞIRMAYIN! ALAN ŞƏXS UDUZMAYACAQ! YENİ tikili.77N-li avtobus dayanacağın sonunda, dayanacağa yaxın. Binanın ətarafında həyat üçün lazım olan bütün komunikasiyalar mövcuddur. Binanın həyətində sakinlər üçün parkinq yeri, uşaqların oynaması üçün meydança. Mənzil gözəl, əla təmirli, işıqlı, qanuni 1 otaqdan 2 otağa düzəldilmiş, 1 balkonu, 1 sanitar qovşağı, dəhlizi və mətbəxi (mətbəx 2-ci sanitar qovşağın və dəhlizin bir hissəsində düzəldilib). Bahalı əşyalar qiymətə daxildir (elektrotexnika xaric). Çıxarış yaxın müddətdə verilməlidir. Real alıcıya mənzilə baxdıqdan sonra ENDİRİM MÜMKÜNDÜR!!! OFİS HAQQI alıcıdan -1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,508 AZN/m²

Ortadan 14.2% sərfəli

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.00%

Aktiv: 8111 Yeni: 1520 Tələb: Aşağı
158 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Emin Aslanov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi