Satılır 2 otaqlı yeni tikili 62 m²

Bakı, Xətai · Əhmədli m yaxın · YeniEmlak.AZ

Satış EML-090478 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 11

Təsvir

Xətai rayonunun ən əlverişli hissəsində, Neapol dairəsinə və Əhmədli metrosuna yaxın mövqedə yerləşən mənzil təcili olaraq satışa çıxarılıb. Mənzil 11 mərtəbəli binanın 1 ci mərtəbəsindədir və tam şəkildə yüksək keyfiyyətlə təmir olunub. Mənzil tam əşyalı vəziyyətdə təqdim olunur. Rahatlıq üçün döşəmələr isti pol sistemi ilə təchiz edilib. Burada alıcı üçün heç bir əlavə xərc tələb olunmur, yalnız köçüb yaşamaq kifayətdir. Sənədi kupçadır ki bu da mənzilin rəsmiləşdirilməsini və ipoteka üçün yararlılığını təmin edir. Mənzilin yerləşdiyi ərazi həm infrastruktur baxımından inkişaf etmişdir həm də yaşayış üçün olduqca rahatdır. Mənzil təcili və dəyərindən çox ucuz qiymətə satılır. Bu səbəbdən həm yaşayış üçün əlverişli seçimdir həm də gələcəkdə yüksək gəlir qazandıra biləcək uğurlu investisiya imkanını təqdim edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,516 AZN/m²

Ortadan 16% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
156 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İnvest Home Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi