Satılır 2 otaqlı yeni tikili 61 m²

Bakı, Binəqədi · Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində · YeniEmlak.AZ

Satış EML-190050 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

61.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 15

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

ÖTÜRMƏ AKTİVDİR!!! 69.500 İLKİN ÖDƏNİŞ!!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR!!! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində 2 OTAQ studio mənzil çıxarılır. 15 mərtəbəli binanın 8-cı mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 61 kv/m-dir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir.ƏŞYALLAR QİYMƏTƏ DAXİLDİR . 25 illik götürülüb.Təxminən 23 il QALIB .Sənəd KUPÇALIDIR. İLKİN ÖDƏNİŞ: 69.500 AZN AYLIQ: 955 AZN MÜDDƏT: 23 İL XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,139 AZN/m²

Ortadan 51.6% sərfəli

Rayon ort: 2,354 AZN/m²

Binəqədi

2 354 AZN/m²

Son 6 ay: -3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.80%

Aktiv: 4318 Yeni: 826 Tələb: Aşağı
69 500 AZN
Kupçalı
L

Lalə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi