Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m²

Bakı, Suraxanı · Abbas Fetullayev küçəsi. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-115222 23
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 15

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR!!! Suraxanı rayonu Yeni Günəşlidə AB massivində Günəşli Rezdens tərəfindən inşa olunan 15 mərtəbəli binanın 12 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m olan 2 otaq mətbəxt studio mənzil satılır.Mənzildə qaz,su,işıq,istilik sistemi çəkilib.Bina əlverişli məkandadır.Binanın yaxınlığında bağça, məktəb,market və digər iaşə obyektləri yerləşir.Binadan Xalqlar Dostluğu metrosuna nəqliyatla 5 dəqiqə məsafə olar.Mənzilin sənədi qaydasındadır.!!! İpotekaya yararlıdır.!!! Mənzil əşyalı satılır.!!! QİYMƏT-157 000.azn. OFİSİN XİDMƏT HAQQI-1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,617 AZN/m²

Ortadan 37.1% baha

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.80%

Aktiv: 2732 Yeni: 528 Tələb: Aşağı
157 000 AZN
Kupçalı
M

Məhərrəm

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi