Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m²

Bakı, Xətai · 8 Noyabr prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198832 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 16

Təsvir

DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ PREMİUM MENZİL!!! + KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA TAM YARARLI!!! + Xətainin ən prestijli layihələrindən biri olan “Caspian Park” yaşayış kompleksində premium mənzil satışa təqdim olunur. 8 Noyabr prospektində, Nargilə dairəsinə yaxın yerləşən bu 2 otaqlı studio formatlı mənzil tam dəniz mənzərəsi və zövqlü interyeri ilə seçilir. Mənzil şəxsi istifadə üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla və xüsusi dizayn konsepti əsasında təmir edilib. Geniş panoramik pəncərələrdən açılan qarşısıalınmaz dəniz mənzərəsi mənzilə xüsusi aura qazandırır. Əşyaları ilə birlikdə satılır və tam hazır vəziyyətdədir. Kompleks premium yaşayış standartlarına cavab verir. 24/7 mühafizə xidməti, qapalı və abad həyət, 2 sürətli lift, müasir və səliqəli lobby, həmçinin yeraltı parking sakinlərin komfortunu maksimum səviyyədə təmin edir. . Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,167 AZN/m²

Ortadan 5.9% baha

Rayon ort: 2,991 AZN/m²

Xətai

2 991 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.50%

Aktiv: 18637 Yeni: 5808 Tələb: Aşağı
190 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mövlan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi