Satılır 2 otaqlı yeni tikili 58 m²

Bakı, Nizami · Qara Qarayev metrosunun yanı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-200745 1
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

58.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

10 / 17

Təsvir

Qara Qarayev metrosuna cəmi 3–4 dəqiqəlik piyada məsafədə yerləşən bu mənzil əla fürsətdir! 17 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində yerləşən, sahəsi müqavilə ilə 58 m² (kupçada 52.8 m²) olan mənzil 1 otaqdan 2 otağa peşəkar şəkildə düzəldilib. Mənzil yüksək səviyyədə evro təmirlidir və bütün əşyalarla birlikdə satılır. Əşyaların hamısı yenidir, təmirdən sonra mənzildə yaşayış olmayıb. Rahat və müasir yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. ? Metroya yaxın ideal yerləşmə ? Yaxşı mərtəbə ?️ Tam əşyalı və yeni təmir ? Sənədlər qaydasında (kupça) Real alıcı ilə qiymətdə razılaşma mümkündür. ⸻ Квартира находится всего в 3–4 минутах пешком от станции метро «Qara Qarayev» — отличное предложение! Расположена на 10-м этаже 17-этажного дома. Общая площадь по договору 58 м² (по купче 52.8 м²). Квартира переделана из 1-комнатной в полноценную 2-комнатную. Сделан качественный евроремонт, продаётся со всей мебелью и техникой. В квартире никто не жил после ремонта — всё абсолютно новое. ? Отличное расположение рядом с метро ? Удобный этаж ?️ Полностью меблирована и готова к проживанию ? Документы в порядке (купча) Реальному покупателю возможен торг.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,224 AZN/m²

Ortadan 4.9% baha

Rayon ort: 3,073 AZN/m²

Nizami

3 073 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
187 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Azer mellım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi