Satılır 2 otaqlı yeni tikili 58 m²

Sumqayıt, 9-cu mikrorayon · 9mkr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-174589 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

58.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Sumqayıt şəhəri Kristal 9 mikrorayon 16/13 mərtəbəsi qanuni 2 otaqlı mənzil satılır. 294azn 60000 ilkin 52900 kök borc 4 fazilik İpotekadi. 58kv. 22il 9ay qalıb. Alıcı tərəfindən Xidmət haqqı 1100azn.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,034 AZN/m²

Ortadan 60.1% sərfəli

Rayon ort: 2,590 AZN/m²

9-cu mikrorayon

2 590 AZN/m²

Son 6 ay: +35.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 988 Yeni: 233 Tələb: Aşağı
60 000 AZN
Kupçalı
D

Dayandur Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi