Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
56.00m²
Otaq sayı
2
Təsvir
TƏCİLİ SATILIR – ƏLA FÜRSƏT! Xətai rayonu, “Əhmədli” metrosuna cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən RISK MTK-da 2 otaqlı, tam təmirli və hazır yaşayış üçün ideal mənzil satışa təqdim olunur. 📍 Ünvan üstünlükləri: Mənzil çox əlverişli və inkişaf etmiş ərazidə yerləşir. Yaxınlıqda məktəblər, uşaq bağçaları, marketlər və istirahət üçün məşhur Heydər Əliyev Parkı mövcuddur. 🏢 Mənzil haqqında məlumat:
Sahə: 56 kv.m (kupçada 48 kv.m)
Otaq sayı: 2 otaq
Mərtəbə: 2-ci mərtəbə
Binada: 2 sürətli lift
Künc deyil (çox əlverişli planlama)
Balkon mövcuddur
Tam təmirli və mebellə birlikdə satılır
Kombi sistemi quraşdırılıb
Kupça (çıxarış) var
💡 Kommunal şərait:
Su, qaz, işıq daimidir
Binaya məxsus əlavə su çəni mövcuddur (su problemi yoxdur)
🚗 Həyət və əlavə imkanlar:
Geniş və səliqəli həyət
Uşaq meydançası
Qaraj və həyət daxilində geniş avtomobil saxlama yerləri
💰 Qiymət: 147,000 AZN 📞 Real alıcı ilə qiymətdə yerində danışıq mümkündür. Bu mənzil həm yaşamaq, həm də yatırım üçün ideal seçimdir. Belə əlverişli təkliflər bazarda nadir hallarda olur – fürsəti qaçırmayın!
Xəritə
Bazar analitikası
2,625 AZN/m²
Ortadan 4.3% sərfəli
Rayon ort: 2,742 AZN/m²
2 742 AZN/m²
Son 6 ay: +1.6%
Rayon orta qiymət
Stabil
Son 3 ay: -1.80%