Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
56.00m²
Otaq sayı
2
Təsvir
Masazır qəsəbəsi Rahat Nefes yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 65 kv m olan qanuni 2 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 8 mərtəbəli binanın 8 ci mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, var. Binada su isg Qaz Lift daimidir. Bəzi əşyalar qalaxaq. Daxili kredit yoxdur❌ Barter yoxdur❌ Qiymət 65000 azn♻️ 👤♻️
Xəritə
Bazar analitikası
1,161 AZN/m²
Ortadan 25.3% sərfəli
Rayon ort: 1,553 AZN/m²
1 553 AZN/m²
Son 6 ay: -12.6%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -11.30%