Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²

Bakı, Xətai · Xudu Məmmədov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-175398 11
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 18

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR ! KUPÇALI + İPOTEKAYA YARARLI ! Xətai rayonu, Həzi Aslanov metrosunun yanında, Yeni Tikili 18 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində 1-2 Düzəlmə 55 kv/m sahəsi olan mənzil satılır. Mənzil ƏLA təmirlidir. Mənzilin təmirində keyfiyyətli materiallardan istfadə olunmuşdur. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. İstilik sistemi kombidir, İsti döşəmə mövcuddur, Qaz su işıq daimidir, Döşəmə laminat parkettir, Otaqlar geniş və işıqlıdır. Sənəd KUPÇA-ÇIXARIŞ. Mənzildə qeydiyyatda heç kəs yoxdur. Bütün infrastrukturlar və iaşə obyektləri yaxınlıqda yerləşir Məktəb, Bağça, Market və s. Əlavə məlumat üçün əlaqə + whatsapp var nömrədə. Ofis xidmət haqqı 1 % təşkil edir. Real alıcıya yerində endirim olunacaq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,891 AZN/m²

Ortadan 3.1% sərfəli

Rayon ort: 2,984 AZN/m²

Xətai

2 984 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
159 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Ramin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi