Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²

Xırdalan, Xırdalan · Tap.Az

Satış EML-104284 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

ÇOOOOX TƏCİLİ SATILIR. KUPÇALI BİNA QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ ƏŞYALI SATILIR. XIRDALAN BAKI-SUMQAYIT ŞOSSESİ ATLAS RESİDENCEDƏ. Xırdalan şəhəri Bakı-Sumqayıt Şossesi Təkər Evinin yanı Atlas Residencedə əla təmirli əşyalı mənzil satılır 2 otaqlı studiya tipli mənzil hamam sanitar qovşağı yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina 24saat mühafizə sistemi hər cürə şəraiti var bina KUPÇALIDIR KREDİT VƏ BARTER YOXDUR NƏĞD ŞƏKİLDƏ SATILIR. ƏŞYALI SATILIR. 16/7 mərtəbəsində yerləşən mənzil XİDMƏT HAQQI ALICI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,682 AZN/m²

Ortadan 5.7% baha

Rayon ort: 1,592 AZN/m²

Xırdalan

1 592 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.40%

Aktiv: 1175 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
92 500 AZN
R

Ramin ( Vasitəçi-Agent )

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi