Satılır 2 otaqlı yeni tikili 53 m²

Bakı, Binəqədi · Mircəlal 59k · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263843 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

53.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 18

Təsvir

Xəyalınzdakı Mənzil Sizi Gözləyir! Memar Əcəmi M. Mircəlal 59k kücəsində yerləşən 1 dən 2 düzəlmə mənzil satılır. Əsas ustunluklər: Umumi sahə: 53 m - geniş və funksional planlama :Mərtəbə: 18/14 -ideal yerləşmə :İşıqlı: və geniş otaqlar :Muasir və keyfiyyətli təmir :Daimi qaz, su, işıq təminatı :Sakit və təhlukəsiz ərazi :İnfrastruktur baxımından əlverişli mövqey :Kupçalı ( çıxarış var ) :Qiymət:174000 :Əlaqə: 070-801-75-01 :Alıcının komissiya haqqı 1% təşkil edəcək. :Bu və ya digər təkliflərlə bağlı Relax Home Daşınmaz Əmlak Agentliyinin satış meneceri Nicat Tağıyev ilə əlaqə yarada bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,774 AZN/m²

Ortadan 17% baha

Rayon ort: 2,371 AZN/m²

Binəqədi

2 371 AZN/m²

Son 6 ay: -2.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 6788 Yeni: 2386 Tələb: Aşağı
147 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nicat

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi