Satılır 2 otaqlı yeni tikili 52 m²

Bakı, Xətai · Nəsrəddin Tusi küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194469 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

52.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 15

Təsvir

Xətai Rayonu Nəsrəddin Tusi küçəsi Ukrayna Dairəsi Heydər Parkı Əhmədli və Həzi Aslanov metro yaxın məsafə Premium Qapalı Kompleks Yeni Təmirli 15/13 sahəsi 52kv Kupçalı İpotekaya Yararlı Qaz su işıq lift daimi Yeraltı qaraj 7/24mühafizə -kamera müşahidə Ofis xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,365 AZN/m²

Ortadan 12.5% baha

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
175 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mənzər xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi