Satılır 2 otaqlı yeni tikili 51 m²

Bakı, Yasamal · Kamil Rəhimli 8A · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199246 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 14

Təsvir

ÖZ EVIMDIR. KUPÇA, TEX. PASPORT ƏLDƏDIR. PARK KRİSTAL YASAMAL 2 layihəsində Premium binada Kupçalı, İpotekaya yararlı, 50 kv , Super Təmirli mənzilimi satıram. Kompleks tam yaşayışlı, 2 Mərtəbəli yeraltı qaraj, 2 sürətli lifti, üztanıma domofon, çox gözəl və böyük həyəti, həyətində fontan, futbol meydançası, uşaq oyun meydançası, yaşıllıq,, bisedkalar və s. var. Bütün sənədlər qaydasındadır. Əşyalı satılır. Kondisioner, televizor, xolodrlnik, paltayuyuyan və s. hamısı qalır

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,275 AZN/m²

Ortadan 11.7% baha

Rayon ort: 2,933 AZN/m²

Yasamal

2 933 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
98 235 USD
167 000 AZN
Təmirli Kupçalı
S

Sevinc

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi