Satılır 2 otaqlı yeni tikili 51 m²

Bakı, Xətai · N.tusi Kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194380 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 15

Təsvir

Ehmedli metroya Yaxin ukrayina Daresnin yaxinlgi parkin usdu 1 otaq 2 Otaqa duzelib super Temir evdir şekilde gorunduyu kimdir binada qaz Kupca var Ipatekaya yararlıdır Yaxinlginda Mekdeb Baxca var metroya 10 Deqiqe mesafedir piyada kimin bashqa suali varsa Zeng edib etraflı maraqlana bilet evde gorduynuz eşyalarda qalcag

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,588 AZN/m²

Ortadan 20.5% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
183 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
R

Reshad.is

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi