Satılır 2 otaqlı yeni tikili 45 m²

Xırdalan, Xırdalan · Xırdalan ş. · Tap.Az

Satış EML-251613 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Kiristal 1 də kupcali mərtəbə 16/9 zu tam əşyali 2 otaqa duzəlmə yeni binada orta blok orta mənzil binanin yer alti qaraji movcudur 2 qoşa surət lifdi var qaz su isiq daimidir istilik kombidir cox gözel menzildir ofis haqqi 1 faiz ALLAH ALANADA SATANADA XEYR VERSİN🙏reyal musderiye cuzi endirim var vatsap və zəng aktivdir 7/24

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,267 AZN/m²

Ortadan 44.7% baha

Rayon ort: 1,566 AZN/m²

Xırdalan

1 566 AZN/m²

Son 6 ay: -0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.70%

Aktiv: 2119 Yeni: 944 Tələb: Aşağı
102 000 AZN
R

Rehman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi