Satılır 2 otaqlı yeni tikili 44 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəs. · Tap.Az

Satış EML-255700 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

44.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Masazır qəs. Qurtuluş 93 kompleksində 2 otaqa düzəlmə əla təmirli 44kv 6/6-ci mərtəbədə mənzil satılır. Bina tam yaşayılıdır. Sənəd: Müqavilə maliyyə arayışıdır, çox yaxında kupça veriləcək.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,318 AZN/m²

Ortadan 15.9% sərfəli

Rayon ort: 1,567 AZN/m²

Masazır

1 567 AZN/m²

Son 6 ay: -11.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.60%

Aktiv: 7399 Yeni: 2804 Tələb: Aşağı
58 000 AZN
M

Mais

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi