Satılır 2 otaqlı yeni tikili 44 m²

Abşeron, Masazır · Masazir Qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-119608 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

44.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 4

Təsvir

Salam, ev yeni temirlidir az muddet yaşayiş olunub. Demek olar ki Əşyalar yeni yigilib. Ev Əşyasiz satilir ama deyərlendirilse raziliga gelmek olar. Tecili satildi ucun bu qiymete qoyulub. Mənzil Kupçalıdir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,477 AZN/m²

Ortadan 5.7% sərfəli

Rayon ort: 1,566 AZN/m²

Masazır

1 566 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
65 000 AZN
Təmirli Kupçalı
P

Perviz Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi