Satılır 2 otaqlı yeni tikili 43.5 m²

Bakı, Masazır · Ipoteka.AZ

Satış EML-261484 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

43.50m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 8

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

•Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi•Yeni tikili 8 mərtəbəli bina 7-ci mərtəbə•Ümumi sahəsi 43.5 kv/metr olan 2 otağa düzəlmə təmirli mənzil satılır•Kod: N3708•Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur•Yaxınlıqda orta məktəb uşaq bağçası, avtobus dayanacağı və digər iaşə obyektləri yerləşir•Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,966 AZN/m²

Ortadan 25% baha

Rayon ort: 1,573 AZN/m²

Masazır

1 573 AZN/m²

Son 6 ay: -11.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.90%

Aktiv: 7638 Yeni: 2856 Tələb: Aşağı
85 500 AZN
Kupçalı
Q

Qasim Məmmədov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi