Satılır 2 otaqlı yeni tikili 43 m²

Bakı, Yasamal · Müstəqillik küçəsi, Park Yasamal · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199763 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

43.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 16

Təsvir

İDEAL TƏKLİF.... ƏLA FÜRSƏT...!!!! Yasamal rayonu., Müstəqillik küçəsi., Asan xidmətin arxası., Kristal Abşeron inşa etdiyi Park Yasamal yaşayış kompleksi., Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində, ümumi sahəsi 43 kv.m, 2 otaq Studio tipli mənzil satılır. Mənzildə olan Vitraj pəncərələr mənzilə geniş işıq təqdim edir və mənzilin Binanın Həyətinə açılan Panoraması mövcuddur. Kommunal şərait tam təmin olunub – Qaz, Su və İşıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Binanın Çıxarışı mövcuddur və mənzil 1 il yarım müddətində Tam Təmirli təhvil veriləcək. Binanın geniş həyəti, 24 saat mühafizə sistemi, yeraltı parkinq xidməti mövcuddur və bina bütün infrastukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirtmək üçün əlaqə saxlaya bilrsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,012 AZN/m²

Ortadan 2.8% baha

Rayon ort: 2,929 AZN/m²

Yasamal

2 929 AZN/m²

Son 6 ay: +1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
129 500 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elmar bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi