Satılır 2 otaqlı yeni tikili 43 m²

Bakı, Abşeron · Masazır Yeni Bakı yaşayış kompleksi · Ev10.Az

Satış EML-069487 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

43.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 8

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

ÜSTÜ BETON MONALİT YAŞAYIŞ SAHƏSİ QANUNİ MƏNZİL LİFT QAPIYA QƏDƏR QALXIR KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ PRESTİJLİ ELİT YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ MASAZIR YENİ BAKI. Masazırın ən sakit ideal prestijli elit yaşayış kompleksi Masazır Yeni Bakı yaşayış kompleksində səliqəli təmirli mənzil satılır 2 otağa peredelka studiya mənzil hamam sanitar qovşağı yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli binadır sənədi KUPÇA İPOTEKAYA YARARLIDIR KREDİT VƏ BARTER YOXDUR ÜSTÜ BETON MONALİT YAŞAYIŞ SAHƏSİ QANUNİ MƏNZİL LİFT QAPIYA QƏDƏR QALXIR

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,767 AZN/m²

Ortadan 4.3% sərfəli

Rayon ort: 1,846 AZN/m²

Abşeron

1 846 AZN/m²

Son 6 ay: -15.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.90%

Aktiv: 1912 Yeni: 305 Tələb: Aşağı
76 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Ramin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi