Satılır 2 otaqlı yeni tikili 42 m²

Bakı, Abşeron · Masazır qəsəbəsi Rahat Nəfəs yaşayış kompleksi · Ev10.Az

Satış EML-116836 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 8

Təmiri

Təmirli

Kombi

Var

Təsvir

MASAZIR DUZ GÖLÜ İLƏ ÜZBƏÜZ. RAHAT NƏFƏS YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ. QAZLI LİFTLİ SUPER TƏMİRLİ. Masazırın ən sakit ideal komplekslərindən biri hesab olunan duz gölü ətrafında Rahat Nəfəs yaşayış kompleksində 2 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina 24saat mühafizə ekoloji cəhətdən təmiz havası duz gölü

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,452 AZN/m²

Ortadan 21.3% sərfəli

Rayon ort: 1,846 AZN/m²

Abşeron

1 846 AZN/m²

Son 6 ay: -15.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.90%

Aktiv: 1912 Yeni: 305 Tələb: Aşağı
61 000 AZN
Təmirli
R

Ramin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi