Satılır 2 otaqlı yeni tikili 41 m²

Bakı, Yasamal · Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi 241E · Ev10.Az

Satış EML-206644 1
10 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

41.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 15

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

15-ci mərtəbədə 2 otaqlı mənzil satılır. O, bütün şəhərin heyrətamiz panoramasını təqdim edir. İki ayrı otağı və ayrı mətbəxi var. Hamamda və koridorda isti döşəmə daxildir. Sənəd daxildir kupçalı. Bütün məişət texnikası və mebelləri ilə birlikdə satılır. Hər otaqda kondisioner var. Həyətində uşaq meydançası var. Bina təhlükəsizlik kameraları ilə qorunur. Bu elan sahibindəndir. Ancaq real alıcı narahat etsin. Real alıcılara endirim olunacaq.

Продается 2х комнатная квартира на 15 этаже. С прекрасной панорамой на весь город. 2 отдельные комнаты, отдельно кухня. В ванной комнате и коридоре теплый пол. Есть купчая. Продается со всеми вещами и со всей техникой. В каждой комнате есть кондиционер. Во дворе детская площадка. Дом охраняемый везде камеры. Объявление от хозяина. Звонить только реальным покупателям. Реальным покупателям сделаю скидку.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,585 AZN/m²

Ortadan 22.6% baha

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.00%

Aktiv: 8111 Yeni: 1520 Tələb: Aşağı
86 471 USD
147 000 AZN
Təmirli Kupçalı
I

Inna

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi